Sipariş ve Destek:

03624383031
Piyano » Dijital Piyanolar

Kawai CN29 Dijital Piyano Tabureli İNDİRİM

Stok Kodu

CN29W

Markası

Kawai
İndirimli
Kargo Bedava
Vitrin Ürünü
:
23,000.00TL
KDV DAHİL
Havale Fiyatı
:
21,850.00 TL
KARGO BİLGİSİ
15:00'a kadar sipariş verirseniz bu gün kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
Ad.
Sepete Ekle Hemen Al

STOK BELİRTİLMEDİ

STOK SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ.

MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİYLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

  • WHATSAPP

  • TELEFON

Yukarıdaki bağlantılara tıklayarak stok hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

KAWAI CN29 Duvar Piyanosu Tabureli İNDİRİM

Orjinal Taburesi dahildir.

KAWAI CN29W Beyaz Dijital Piyano

Değeri ve performansıyla dijital piyanoda yeni bir standart
Ters-ağırlıklı mekanizmasıyla 88 tuş, çarpıcı KAWAI SK-EX ve EX konser kuyruklu piyano sesleri ve ses uzmanı Onkyo tarafından geliştirilen bir ses dağıtım sistemi ile Responsive Hammer III klavye mekanizmasıyla daha çok akustik piyano odaklı CN29, sınıfının en iyisi dokunuş ve tonlama, Bluetooth sunan ® bağlantısı ve yerleşik ders ve kaydedici özelliklerini kompakt ve zarif bir kabin içerisinde sunar.

Öne Çıkan Özellikler

Sınıfında lider Responsive Hammer III klavye sistemi
Ivory Touch ile fildişi tuş yüzeyleri, üçlü sensörlü, ters ağırlık ve let-off sistemi
Progressive Harmonic Imaging ile 88-tuş örnekleme sesler
Shigeru Kawai SK-EX ve Kawai EX kuyruklu konser piyanosu sesleri
Onkyo tarafından geliştirilen amplifikatör ve hoparlör sistemi
Entegre Bluetooth® MIDI kablosuz teknolojisi
Dahilinde klasik egzersizler ve Alfred ders kitapları
Gelişmiş derinlik ve gerçeklik için Boyutsal Kulaklık Sesi
Yüksek çözünürlüklü OLED ekranlı yan tarafta bulunan kilitlenebilir kontrol paneli
Üç farklı ahşap kaplamaya sahip çekici ve modern gövde dizaynı


Müziğinizi Birlikte Deneyimleyin
Kawai’nin en yeni CN serisi dijital piyanoları, günün her saatinde sessiz uygulama yapmanızı sağlayan gerçekçi bir tam boyutlu klavye, güzel kuyruklu piyano sesleri ve kulaklık çıkışları sunar. Bu uygun fiyatlı cihazlar aynı zamanda ailedeki herkes için uygun çeşitli ilham verici özellikler sunar ve her odayı tamamlayacak çekici gövde tasarımlarına sahiptir. Kawai'den yeni CN serisi ile birlikte müzik deneyimi yaşayın.

Kuyruklu Piyano Tuş Hissiyatı Responsive Hammer III Klavye Mekanizması
CN29’nin sınıf lideri Responsive Hammer III klavye mekanizması, akustik bir kuyruklu piyanonun eşsiz dokunuşlarını ve gerçekçi hareketini, pürüzsüz ve doğal bir piyano çalma deneyimi sunan ağır, yaysız mekanizma tasarımıyla yeniden yaratıyor. Cihazın üçlü sensörlü tuş algılama sistemi duyarlılığı ve doğruluğu arttırırken, hareket düzeneğindeki yapısal takviyeler, staccato ve fortissimo geçişleri sırasında gürültüyü ve tuşların salınımı en aza indirmeye yardımcı olur.

Klavyenin ağırlığı, akustik piyanonun daha ağır bas tellerinin çekiçlerini ve daha hafif tiz tellerin çekiçlerini yansıtmak için uygun şekilde derecelendirilirken, let-off simülasyonu bir kuyruklu piyanonun tuşlarını yumuşakça çalarken hissedilen “çentik” hissini yeniden yaratır. Bu önemli özellikler, seçici piyanistlerin genişleyen repertuarlarını güvenle uygulamalarını sağlar ve en iyi akustik piyanoları kullanmaları istendiğinde hoş olmayan sürprizlerin olmamasını sağlar.


Ters Ağırlıklı Geleneksel 88-Tuş
Kademeli olarak artan çekiç ağırlıklarına ek olarak, Responsive Hammer III klavye mekanizması ayrıca her siyah ve beyaz tuşa gömülü ters ağırlıkları da içeriyor. Akustik piyanoda olduğu gibi bu ince dengeli ağırlıklar, pianissimo geçişleri sırasında klavyenin dokunuşunu hafifletmeye yardımcı olurken, sert çalımlarda daha fazla alt nüans hissi katar.

Üç Sensörlü Tuş Algılaması
Responsive Hammer III klavye mekanizması, gelişmiş çalım gerçekliği için doğru bir üç sensörlü tuş algılama sistemi kullanmaktadır.

Eklenen üçüncü sensör, aynı tuşa tekrar tekrar basıldığında yanıt verme yeteneğini geliştirir ve birçok dijital piyanoda bulunan geleneksel iki sensörlü klavye mekanizmalarından farklı olarak, tek bir notanın sesini, önceki tonu kaybolmadan yavaş yavaş katmanlı hale getirir.

Ek olarak Kawai'nin mekanizma teknolojisi, piyano seslerinin serbest bırakma karakterini etkileyen ve staccato ile legato çalma arasında daha fazla ifade alanı sağlayan her bir tuşun kaldırılma hızını da izler.


Fildişi Hissiyatlı Tuş Yüzeyleri
Etkileyici CN29, Kawai’nin son derece beğenilen Ivory Feel tuş yüzeylerine standart olarak sahiptir. Bu ince dokulu malzeme, çalım kontrolüne yardımcı olmak için parmak uçlarında terlemeyi ve yağları nazikçe emer ve pürüzsüz fakat kaygan olmayan doğal, mat bir yüzeye sahiptir.

Ayrıca, bu nem, yüzeye nüfuz eden kir veya yağ olmadan emilir, böylece tuşların sadece nemli bir bez kullanılarak kolayca silinmesini sağlar.


Let-Off Simülasyonu
Sınıfındaki en geleneksel dijital piyano klavye mekanizması olan Responsive Hammer III, akustik piyano mekanizmalarının “Let-Off” özelliğini bile yeniden üretiyor.
Bu ince “çentik” hissi, bir kuyruklu piyanonun tuşlarını çok nazikçe çalarken hissedilir ve deneyimli piyanistler tarafından pianissimo vuruşları çalarken kontrol edilmesine yardımcı olmak için kullanılabilir.


Bir Kuyruklu Piyanonun Sesi Dünya Standartlarında İki Enstrüman
 “Japonya'nın ilk piyanoları” olarak ün kazanan Shigeru Kawai enstrümanları, dünyanın her yerindeki konser salonlarının ve müzik kurumlarının sahnelerini süslüyor ve olağanüstü ton netliği ve olağanüstü dinamik aralıkları için ödüllendiriliyor.

CN29 amiral gemisi Shigeru Kawai SK-EX konser piyanosunun görkemli tonunu yakalar. Bu eşsiz enstrüman, Japonya, Ryuyo'daki Shigeru Kawai Piyano Araştırma Laboratuvarı'nda Usta Piyano işçileri tarafından el yapımıdır ve sınıfındaki en iyi enstrümanlardan biri olarak kabul edilir.

Ek olarak CN29, Kawai’nin, Chopin, Tchaikovsky ve Rubinstein uluslararası piyano yarışmalarında olduğu gibi prestijli etkinliklerde profesyonel piyanistler tarafından seçilen, çok beğenilen EX konseri kuyruklu piyanonun kendine özgü sesine de sahiptir.
Hem SK-EX hem de EX, dijital piyano ton kalitesinde yeni bir standart oluşturmak ve müzisyenlerin her birinin zıt özelliklerini takdir etmelerini sağlamak için gelişmiş Harmonic Imaging ™ ses teknolojisi kullanılarak tam 88 tuş örnekleme ile tam anlamıyla tekrar üretilir.


88 Tuşlu Stereo Piyano Örneklemesi
SK-EX ve EX konser piyanolarının zengin ve etkileyici sesi, CN29'ün merkezindedir. Bu birinci sınıf enstrümanların 88 tuşunun tamamı titizlikle kaydedilir, analiz edilir ve yüksek kalitede dijital dalga formları olarak doğru şekilde üretilir. 

Her tuşun bu şekilde ayrı ayrı kaydedilmesi - aynı tonun birkaç farklı nota üzerine gerilmesi yerine - büyük piyanoların eşsiz harmonik karakterini korur ve CN29'ün ağırlıklı tuşlarından herhangi birini çalarken duyulan sesin orijinal akustik kuyruklu piyanoya sadakatli bir temsili olduğunu garanti eder.


Harmonic Imaging Teknolojisi
İyi bir piyanoyu çalarken, klavyeye uygulanan basınç miktarı yalnızca üretilen sesin yüksekliğini değil, aynı zamanda her notanın benzersiz ton karakterini de etkiler. Bu nedenle, her kuyruklu piyanonun gerçekçi bir akustik portresini oluşturmak için, her bir tuş tek tek kaydedilmez, aynı zamanda yumuşak pianissimo’dan, şiddetli fortissimo’ya kadar değişen çok çeşitli ses seviyelerinde de kaydedilir.
CN29, Kawai’nin tescilli Progressive Harmonic Imaging örnekleme teknolojisini kullanarak, klavye boyunca ve tüm dinamik aralık boyunca yumuşak ton geçişleri sağlamak için oldukça ayrıntılı bir akustik portre sunuyor.


Kişiselleştirilebilen Piyano Ayarları
İyi bir akustik piyanonun en iyisini ortaya çıkarmak için deneyimli bir piyano teknisyeninin bilgisi ve becerisi çok önemlidir. Her notayı ayarlamanın yanı sıra, teknisyen enstrümanın gerçekten şarkı söylemesini sağlayan sayısız düzenleme ve ses ayarlamaları da yapar.

CN29’nun Sanal Teknisyeni ‘Akıllı Mod’, farklı müzik tarzlarına uyması için kuyruklu piyanonun çeşitli özelliklerini akıllı bir şekilde ayarlayan 10 adetlik önceden ayarlanmış konfigürasyonla dijital olarak simüle eder.
Daha fazla esneklik için, Gelişmiş Mod, çalıcılara özel Virtual Technician iPad uygulamasını kullanarak dokunuş ağırlığını ve ses ayarlamaları yapma, çekiç ve tuşları serbest bırakma seslerini düzenleme, ince akort ve damper rezonansları ayarlama imkanı verir.


Premium Ses Teknolojileri, Onkyo Tarafından Desteklenmektedir
Japonya'nın önde gelen birinci sınıf ses ekipmanları üreticilerinden Onkyo ile birlikte geliştirilen CN29, yepyeni bir anakart ve hoparlör sistemi tasarımına sahiptir. Bu birinci sınıf bileşenler, sınıfının en iyi ses kalitesini sağlamak için birleşerek, son derece zengin ve net bir ses üretiyor.

Onkyo Tarafından Tasarlanmış Ses Sistemi
CN29 anakartı ve ses işlemcisi, hassas sinyal dönüşümü ve optimum ses kalitesi için tasarlanmıştır. Onkyo’nun birinci sınıf ses bileşenlerini üretmedeki rakipsiz bilgi ve deneyimi, minimum ses bozulmasıyla net ve yüksek kalitede ses sağlar.

Üst Sınıf Onkyo Hoparlör Sürücüleri
CN29’nun üstün kaliteli Onkyo hoparlör sürücüleri, düz frekans tepkisi ve ultra düşük bozulma özellikleri nedeniyle seçildi ve orijinal Shigeru Kawai SK-EX konser piyanosunun en doğru şekilde üretilmesini sağladı.

Dijital Piyano Çeşitliliği Rahatlık ve Esneklik
Sınıfının lideri Responsive Hammer III klavye mekanizması ve Progressive Harmonic Imaging piyano sesleriyle tamamlayan CN29, müzikal eğlenceyi daha da artıran çeşitli kullanışlı dijital özellikler de sunar.

Farklı enstrüman sesleri, yerleşik ders şarkıları ve kayıt  çaldırma performanslarını seçme seçenekleri, akıllı cihazlara kablosuz olarak bağlanmak için yerleşik Bluetooth® işlevine sahip yan paneldeki kontrol, erişilebilen özelliklerden sadece birkaçıdır.


Ek Sesler ve Çalma Modları
CN29 modelinde güzel akustik piyano seslerini tamamlayan elektrik piyanolardan drawbar veya kilise orglarına, yaylılardan insan koro sesleri ve synth pedlerine kadar, müzisyenleri performanslarına daha fazla çeşitlilik katmaya davet eden mütevazı bir çok ilave ses seçeneği bulunmaktadır.

Ayrıca, dual çalma modu kuyruklu piyano ve yaylı sesleri gibi iki farklı sesin birlikte çalınmasına izin verirken, Dört El modu klavyeyi iki bağımsız 44 tuşlu bölüme ayırır. Bu özellik, özellikle öğrenme ortamlarında, öğretmen ve öğrencinin (veya öğrenci ve öğrencinin) aynı anda tek bir enstrüman kullanarak çalmasına izin verir.


Dahili Ders İşlevi
CN29’nun uygun ders işlevi, piyanist adaylarının klasikleşmiş Czerny, Burgmüller, Beyer ve Chopin etütleriyle piyano öğrenmelerini veya popüler Alfred’in Temel Piyano ders kitaplarından şarkı koleksiyonlarını öğrenmelerini sağlar.

Her etüdün  şarkının sol ve sağ el çalım bölümlerini, tamamlanan parçayı öz değerlendirme için kaydetmeden önce, zor geçişlerde mükemmel zamanlamayı ayarlamak için ayarlanabilir metronom özelliği kullanılarak ayrı ayrı uygulanabilir.

Nota sayfaları ve Alfred ders kitapları ayrı satılır.


Dahili Bluetooth® Bağlantısı
Standart USB ve MIDI bağlantı noktalarına ek olarak, CN29 dijital piyanonun desteklenen akıllı cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurmasını sağlayan entegre Bluetooth MIDI teknolojisine de sahiptir.
Bir telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarla eşlendikten sonra, CN29 sahipleri geniş bir eğitim, performans ve puanlama uygulaması yelpazesiyle cihazın işlevselliğini kolayca genişletebilir. Özel olarak geliştirilmiş Kawai Sanal Teknisyen kontrol uygulaması, ek adaptörlere veya kablolara ihtiyaç duymadan çekici bir dokunmatik arayüzden çeşitli akustik piyano özelliklerini öğrenmek ve ayarlamak için eğlenceli bir yol sağlar.

Bluetooth® işlevinin kullanılabilirliği, bulunduğu ülkeye bağlı olarak değişebilir.
Daha fazla bilgi için, lütfen Bluetooth MIDI Bilgi destek sayfasına bakın.


Grand Feel Pedal Sistemi
CN Serisi’nin fiyat aralığında en gerçekçi dijital piyano olarak ününü güçlendirmek adına eklenen bir özellik de Kawai’nin Grand Feel Pedal System’dir. Bu benzersiz özellik, CN29’un akustik piyano benzeyen orijinalliğini daha da artırmak için Shigeru Kawai SK-EX konser kuyruklu piyanonun amortisör, yumuşak ve sostenuto pedallarının konumunu ve bireysel ağırlıklarını doğru bir şekilde kopyalar.

Üstün Kulaklık Deneyimi
CN29’un Boyutsal Kulaklık Sesi (SHS) teknolojisi, kulaklıkla enstrümanınızı dinlerken sesinin derinliğini ve gerçekliğini artırır. Çalıcı, uzamsal konumlarını ayarlayan üç farklı akustik ön ayardan birini seçebilir, aynı zamanda uzun süre kulaklık kullanırken işitsel yorgunluğu azaltmaya yardımcı olur. Ek olarak, CN29 çalıcıların optimize edilmiş bir dinleme deneyimi için çeşitli kulaklık tipleri (Açık, Yarı açık, Kapalı, Kulak İçi, Kanal vb.) Seçmelerine de izin verir.

OLED Ekran ile Kullanımı Kolay Arayüz
CN29, sol el bloğunun içine düzgün bir şekilde yerleştirilmiş, kullanımı kolay bir kontrol paneline ve seçili ses, işlev veya ayar hakkında bilgi sağlayan yüksek çözünürlüklü bir OLED ekrana sahiptir.Sınıfındaki çoğu dijital piyanodan farklı olarak, CN29’ün çeşitli ses ve işlevlerinin tümü, farklı tuş kombinasyonlarını hatırlarken düğmeleri basılı tutmanıza gerek kalmadan doğrudan kontrol panelinden seçilir. Bu, çalışmayı basitleştirmeye yardımcı olur ve piyanonun ailenin en genç üyeleri tarafından da kullanılabilmesini sağlar.

Modern, Kompakt Bir Gövde İçerisinde Büyük Performans
CN29’nun modern gövde yapısında ek denge için minimalist ve ince bloklarıyla kavisli bir bacak tasarımı bulunur. Düz ön yüzü ve uzun üst paneli, enstrümana geleneksel, duvar piyanosu benzeri bir görünüm verirken, CN29’ün kompakt gövdesi 40 santimetreden daha az bir derinlik ile apartman daireleri ve diğer dar alanlar için uygundur.

Geniş, Ayarlanabilir Nota Sehpası
CN29’ün geniş nota sehpası, en iddialı müzik eserlerini barındıracak, yüksek kaliteli bir yüzeye ve çekici yuvarlak tasarıma sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Piyanoda olduğu gibi, enstrümanın müzik bölümünün görüş açısı, çalıcının çalım pozisyonuna uyacak şekilde ayarlanabilir veya notaları kaydederken veya müzikal fikirleri çizerken rahatlık için düz bir şekilde döşenebilir.

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.